Darmowa dostawa od 120,00 zł

Klapki medyczne

( ilość produktów: 30 )

Klapki medyczne damskie – wybierz na Sliper.pl

Klapki medyczne należą do tego rodzaju obuwia, które musi być wygodne. Zarówno lekarze i pielęgniarki, jak i inny personel medyczny spędza na nogach długie godziny. Osoby te nie mogą sobie więc pozwolić na zakup obuwia, niezapewniającego 100% komfortu. Dlatego na Sliper.pl przygotowaliśmy specjalną ofertę klapek medycznych damskich, które dbają o wygodę stóp i nóg nawet po wielu godzinach chodzenia.

Nasze klapki medyczne zostały tak zaprojektowane, by wspierać fizjologiczne ułożenie stopy. We wnętrzu buta znajduje się skórzana wkładka, która cechuje się wyjątkową miękkością. Jest też odpowiednio szeroka, co daje stopie niezbędną przestrzeń, dzięki czemu może ona swobodnie się poruszać. Ponadto skóra umieszczona we wnętrzu buta zapobiega nadmiernemu poceniu się nogi. Ma to duże znaczenie, gdyż wielogodzinnie noszony but mógłby wywołać otarcia i odciski na spoconej stopie.

Warto zwrócić także uwagę na podeszwę korkową. Jest ona odpowiednio gruba, co gwarantuje stabilność podczas chodzenia i wystarczająco zabezpiecza stopę. Niewielki 4-centymetrowy koturn przypadnie do gustu paniom, które nie tolerują butów na płaskiej podeszwie. Podwyższenie tutaj występujące mieści się w granicach normy i można bez obaw chodzić w tego typu obuwiu przez cały dzień.

Klapki medyczne dla pań – idealne obuwie do pracy

W ofercie Sliper.pl znajdziesz klapki medyczne damskie zarówno z odsłoniętymi, jak zasłoniętymi palcami. Wybór odpowiedniego modelu zależy od Ciebie. Jedne i drugie sprawdzą się w swojej roli. Wersja zasłonięta będzie dodatkowo chronić przednią część stopy, odsłonięta zaś znakomicie nadaje się na lato, kiedy noga potrzebuje większej powierzchni, by swobodnie oddychać.

Nasze damskie klapki medyczne to produkt wysokiej jakości. Powstał ze skóry ekologicznej, która łatwo przystosowuje się do stopy. Ich odpowiednia szerokość zapewnia komfort podczas chodzenia i chroni przed otarciami. Ponadto oferowane obuwie jest wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, co ma niebagatelne znaczenie zwłaszcza w przypadku butów tak mocno eksploatowanych jak klapki medyczne. Sięgając po nie, możecie mieć pewność, że posłużą wam przez lata.

Klapki medyczne dla lekarzy, pielęgniarek i innego personelu medycznego

Wybierz już dziś wygodne klapki medyczne damskie i podaruj swoim stopom maksimum komfortu. Unikatowa konstrukcja buta wspiera również stawy i całe nogi, chroniąc je przed nadmiernym obciążeniem, minimalizując uczucie ciężkości towarzyszące całodziennemu chodzeniu.

Na Sliper.pl znajdziesz klika fasonów klapek medycznych damskich. Z powodzeniem więc znajdziesz model odpowiadający Twoim gustom. Oferujemy również bogatą gamę rozmiarów od 36 do 41. Każda z pań wybierze więc obuwie o idealnej dla siebie wielkości.

Przed zakupem jednak należy dokładnie zmierzyć stopę, by wybrać najlepszy rozmiar. Tylko wtedy mamy pewność, że buty zapewnią nam maksimum komfortu i odpowiednio wesprą nasze codzienne funkcjonowanie.

Postaw na wygodę w czasie pracy i sięgnij po wytrzymałe i nowocześnie zaprojektowane damskie klapki medyczne od Sliper.pl!

Zobacz również: klapki z masażem, chodaki, a także klapki basenowe

pixel