Darmowa dostawa od 120,00 zł

Lano

( ilość produktów: 15 )

Klapki Lano damskie i męskie

Wygodne klapki basenowe przydadzą się na każdej wycieczce do parku wodnego, na basen lub nad jezioro. Lekkie obuwie, które z łatwością wsuniesz i zrzucisz przed wejściem do wody – polecamy klapki Lano w różnych kształtach i wersjach kolorystycznych, wśród których każdy znajdzie odpowiednie dla siebie. Bogactwo modeli damskich, męskich i dziecięcych pozwoli zrobić jedne zakupy dla całej rodziny.

Gdzie przydadzą się klapki Lano?

Noszenie klapek basenowych jest wymagane we wszystkich basenach krytych ze względu na higienę – poruszanie się w przestrzeni szatni i pryszniców byłoby niebezpieczne, gdyby z klapek rezygnowały na przykład osoby cierpiące na grzybicę. Możliwe są także infekcje bakteryjne lub wirusowe, takie jak kurzajki. Klapki są barierą, która utrudnia dostęp drobnoustrojów do naszych stóp. W dodatku większość nowoczesnych obiektów z basenami zobowiązuje użytkowników do odkażenia stóp między strefą prysznicową a basenową, co należy uczynić w klapkach. Dotyczy to zarówno basenów sportowych, jak i parków wodnych, w których klapki pozostawia się dopiero po wejściu na główny teren basenów.

Poza tym, klapki sportowe Lano przydadzą się na plaży przy morzu lub jeziorze – gdy chcesz ją opuścić z nogami pokrytymi piaskiem, lepiej założyć klapki, które z łatwością można później opłukać, niż codzienne obuwie. Niektórzy, nieufni wobec pryszniców publicznych i tych w pokojach hotelowych, noszą klapki basenowe za każdym razem, gdy pod nie wchodzą. Nie ma pewności, kto korzystał z danego miejsca przed Tobą i czy zostało dokładnie wysprzątane przez obsługę – warto podjąć dodatkowe kroki dla swojego zdrowia.

Jak zaprojektowane są klapki sportowe Lano?

Głównym materiałem klapek jest guma, a niektóre modele posiadają warstwę pianki, która zwiększa komfort noszenia. Ważne jest to, aby podeszwa chroniła przed poślizgiem na mokrych powierzchniach – klapki zapobiegają w ten sposób kontuzjom, które mogłyby wykluczyć udział w zajęciach na basenie. W części modeli podeszwy wraz z górną częścią stanowią jedną całość, bez sklejania warstw, co zapewnia im dużą wytrzymałość i trwałość – nie musisz się obawiać, że jakiś element obuwia się odczepi. Szerokie paski zapewniają dobre podtrzymanie stopy w klapkach sportowych, a dziury wykonywane po bokach umożliwiają przepływ powietrza i ucieczkę wody. Posiadamy także ładne modele japonek, które są najmodniejszym rodzajem klapek damskich – mają lekki wygląd i kształt dobrze dopasowany do stopy.

Kolorystyka klapek basenowych nie jest najważniejsza, lecz warto, aby pod tym względem obuwie także podobało się posiadaczowi. Modele dla mężczyzn utrzymane w kolorach czerni i granatu oraz żywej zieleni i błękitu wpisują się w energetyczny styl sportowy. Z kolei damskie klapki Lano wyróżniają się kolorowymi podeszwami lub wkładkami, a niektóre mają brokatowe lub połyskliwe zdobienia. Dziecięce klapki w żywych kolorach nie różnią się bardzo od dorosłych, co dodaje im powagi i może zachęcać najmłodszych do ich noszenia.

 

pixel