Darmowa dostawa od 120,00 zł

Odstąpienie od umowy

Otrzymany towar możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Zwracany towar nie powinien nosić żadnych śladów użytkowania

Rezygnacji możesz dokonać z całości zamówienia lub z jego części. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia(z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas) . Koszty odesłania towaru ponosi klient.

Szczegóły dotyczące kroków przekazania zwrotu:

  • Zaloguj się na swoje konto, a następnie w panelu zwrotów wybierz towar, który chciałbyś zwrócić. Jeżeli nie zarejestrowałeś się w naszym sklepie zwrot możesz zgłosić poprzez tą stronę https://sliper.pl/pl/returns-open.html

  • W kolejnych krokach wybierz wybierz sposób odesłania przesyłki oraz formę w jakiej chcesz otrzymać zwracane pieniądze;

  • Odeślij do nas zwracane produkty na adres podany w kreatorze zwrotu

  • Zwrotu pieniędzy, w formie wybranej w kreatorze zwrotu, dokonamy w ciągu 2 dni* od dnia, w którym otrzymaliśmy przesyłkę zwrotną.

Kupione u nas towary możesz zwrócić łatwo i tanio w każdym Paczkomacie InPost

Dzięki naszej współpracy nie musisz więc czekać na kuriera. Wystarczy, że podczas generowania zwrotu wybierzesz wysyłkę przez paczkomat.

Opłata za dokonanie zwrotu przez paczkomat to tylko 9,00 zł przy czym nie musisz jej opłacić w momencie generowania zwrotu - zostanie ona odliczona od kwoty, którą zwrócimy Tobie za odesłany towar.


Korzyści jakie odnosisz dzięki narzędziu do zwrotów w naszym sklepie.

Łatwo

Dodawanie zwrotu zostało sprowadzone do sześciu prostych kroków stanowiących kreator zwrotu. Kreator automatycznie wygeneruje dla Ciebie kod dzięki któremu nadasz przesyłkę w paczkomacie bez drukwoania etykiety. Dzięki temu nie tracisz czasu na ręczne wypełnianie żadnych dokumentów!

Szybko i bezproblemowo

Dzięki automatyzacji procesu oszczędzasz czas i nerwy, nie musisz nigdzie dzwonić, ani z nikim negocjować warunków zwrotu.

Tanio

Koszt zwrotu to jedynie 9 zł

Bezpiecznie

Wszystkie zwracane przesyłki są ubezpieczone do wartości 200 zł.
pixel